خانه / جدیدترین اخبار / یک وعده ناهار در کنار مدیر عامل اپل تیم کوک به مزایده گذاشته شده است
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

یک وعده ناهار در کنار مدیر عامل اپل تیم کوک به مزایده گذاشته شده است

آقای “تیم کوک” که مدیر عامل شرکت محبوب و نامی اپل است، یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین شخصیت های جهانی است که بسیاری آرزو دارند تنها برای لحظاتی در کنار او باشند و بتوانند او را از نزدیک ببینند… آقای تیم کوک به کمک شرکت Charitybuzz برای پنجمین سال است که یک فرصت به طرفداران خود میدهد تا بتوانند یک وعده ناهار را در کنار او باشند! تا در محیطی کاملا خصوصی و آرام لحظاتی با صرف ناهاری لذیذ و خوشمزه در کنار آقای تیم کوک باشند… اما این وعده ناهار به مزایده گذاشته میشود!

اما امسال با چهار سال گذشته یک تفاوت بسیار مهمی دارد و آن اینکه وعده ناهار امسال در “پارک مخصوص اپل” خواهد بود، پارکی که رویای دیدن آن در دل بسیاری لانه کرده است… برنده مزایده میتونه یک نفر همراه کنار خودش بیاره، این برای زن و شوهرای پولدار خوبه که هردوشون توی یک ناهار لوکس و خاص حضور داشته باشند!

.

یک وعده ناهار در کنار مدیر عامل اپل تیم کوک به مزایده گذاشته شده است

.

برنده مزایده هیچ هزینه ای بابت ناهار و غذای آماده شده پرداخت نخواهد کرد و تنها مبلغ مزایده را پرداخت میکند اما هزینه های رفت و برگشت و… بر عهده خود برنده مزایده خواهد بود…

این مزایده هم اکنون در حال انجام است و تا ۲۶ اردیبهشت ادامه دارد و بالاترین پیشنهادی که شده فعلا ۸۵ هزار دلار (تقریبی) بوده است و تا کنون ۹ نفر توانسته اند در آن شرکت کنند، کار هر کسی نیست بتونه توی این مزایده شرکت کنه! مایه میخواد مایه!!

شرکت CharityBuzz ارزش تقریبی این مزایده رو ۱۰۰ هزار دلار دونسته و احتمال داده که خیلی بیشتر از این مبالغ مزایده ادامه داشته باشه، مثلا در سال های گذشته تا ۶۱۰ هزار دلار مزایده ادامه داشته، تازه امسال مکان صرف ناهار هم مقداری متفاوت هست!

گفتنی است که تیم کوک پول این مزایده را برای خود نمی خواهد و طرف حقوق بشر و کارهای خیر خواهانه خواهد بود… برای برقراری صلح در تمامی نقاط دنیا و…

 

یک وعده ناهار در کنار مدیر عامل اپل تیم کوک به مزایده گذاشته شده است
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

۲ دیدگاه

  1. ممنون از سایتتون

  2. ممنون از اطلاعات مزایده ای که قرار دادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *