خانه / آموزش / ۴ تصور غلط درباره محصولات اپل: از تشخیص چهره تا عمر باتری
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

۴ تصور غلط درباره محصولات اپل: از تشخیص چهره تا عمر باتری

اگر شما هم در بین اعضای خانواده یا در میان دوستان بیشتر با تکنولوژی و محصولات روز آشنا باشید بدون شک بار ها و بار ها باید درباره ی بسیاری از تصورات غلط توضیح دهید.

در این مطلب ۵ تصویر غلط درباره ی محصولات کمپانی اپل را با دلیل توضیح خواهیم داد. محصولات اپل به دلیل ویژگی های جدید بار ها موجب سو تفاهم هایی برای کاربران می شوند.

.

۱- اپل اطلاعات اثر انگشت و چهره شما را سرقت نمی کند

امنیت تشخیص چهره

بدون شک یکی از مواردی که درباره ی آن مطالب اشتباه زیادی گفته می شود ، سرقت اطلاعات هویتی از جمله اثر انگشت و چهره است ، اپل به هیچ وجه دسترسی لازم به این بخش از اطلاعات گوشی شما را ندارد و با خیال راحت از این برنامه ها استفاده کنید ، بدون شک اطمینان به صداقت اپل بسیار راحت تر از اعتماد به برنامه های مختلف که بوسیله دوربین و اسکن تصویر صورت شما بر روی عکس افکت های مختلف قرار می دهد ، همانند اسنپچت !!!)

۲- فناوری تشخیص چهره ( Face ID ) هک نشده است

به تازگی بسیاری از افراد می گویند ، این قابلیت جدید هک شده است ، اما بر خلاف تصور عموم ویژگی Face ID تنها در شرایط بسیار خاص دچار مشکل شده است و با این وجود ضریب امنیت آن به اندازه ی اثر انگشت قابل اطمینان است.

۳- بستن برنامه های باز عمر باتری را افزایش نمی دهد

حقایق عمر باتری

بسیاری از افراد فکر می کنند با بستن برنامه های در حال اجرا عمر باتری افزایش پیدا می کند در صورتی که این قابلیت در محصولات اپل وجود ندارد و هیچ تاثیری در مدت زمان نگه داری شارژ نمی گذارد ، به گفته کریگ فدریجی ، مهندس ارشد بخش نرم افزار کمپانی اپل ، بستن نرم افزار های باز در محصولات اپل به هیچ وجه کمکی به عمر باتری نمی کند.

۴- هوش مصنوعی اپل اسرار شما را نمی دزد

بسیاری از افراد تصور می کنند قابلیت های هوش مصنوعی در مخصولات اپل و توانایی های یادگیری ماشینی آن ها برای سرقت اطلاعات شخصی آن ها می باشد ، اپل به هیچ وجه به اطلاعات خصوصی کاربران دسترسی ندارد ، و هوش مصنوعی نیز به همین صورت شامل محدودیت های بسیار زیادی است که یکی از آن ها دسترسی به اسرار کاربران است.

 

۴ تصور غلط درباره محصولات اپل: از تشخیص چهره تا عمر باتری
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *