خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / پذیرش دانشجو در بیش از ۷۰ کالج و دانشگاه اروپا از طریق پروژه Everyone Can Code
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

پذیرش دانشجو در بیش از ۷۰ کالج و دانشگاه اروپا از طریق پروژه Everyone Can Code

شرکت اپل اعلام کرده است تا به امروز بیش از ۷۰ دانشگاه و کالج اروپایی ، افراد پروژه Everyone Can Code را به عنوان دانشجو پذیرش کرده اند.

این دانشگاه ها سطح علمی این پروژه را بالا دانسته و بر اساس آن اقدام به جذب افراد در زمینه های برنامه نویسی Swift و موبایل کرده اند.

پذیرش دانشجو در بیش از 70 کالج اپل

اپل در این پروژه قصد دارد تا افراد از کودکان تا بزرگسالان بتوانند برنامه نویسی Swift ( سوئیفت ) را بواسطه برنامه Swift Playgrounds یاد بگیرند. همچین رابط گرافیکی این برنامه به شکل ساده ای این پروسه را به افراد آموزش می دهد.

پروژه Everyone Can Code که توسط شرکت اپل برای آموزش افراد برای برنامه نویسی موبایل اجرا شده است به شکل گسترده ای موفق بوده و توانسته است برنامه نویسی موبایلی را به شکل گسترده ای در بین جوانان و کودکان گسترش دهد. امروز در اروپا و آمریکا کودکان بسیاری از طریق این پروژه و برنامه های مشابه دیگر در تلاش برای یادگیری حرفه ای برنامه نویسی موبایل و کامپیوتر هستند ، چرا که به طور گسترده مورد نیاز بازار کار اروپا و آمریکا و یکی از امتیازات برای جذب افراد در مشاغل دیگر است.

این کالج ها و دانشگاه های اروپا اقدام به جذب افراد با مهارت برای ایجاد پیشرفت بیشتر در آن ها و استفاده از آن ها برای رشد اقتصادی در آینده کرده اند.

مؤسسات آموزش عالی در انگلستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، سوئد، دانمارک، نروژ، اتریش، بلژیک، جمهوری چک، ایرلند، لوکزامبورگ، لهستان و پرتغال، دوره های تمام وقت خود را که تماما توسط مهندسان اپل طراحی شده اند برای تحصیل به دانشجو ها پیشنهاد می کنند.

برای مثال کالج Harlow در انگلستان برای بیش از ۳ هزار دانش آموزان و بزرگ سالی که قصد یادگیری Swift دارند امکانات ویژه ای را فراهم کرده است.

بدون شک وجود این گونه برنامه ها باعث توسعه بیشتر زبان برنامه نویسی Swift می شود و در سوددهی شرکت اپل در آینده تاثیر مهمی خواهند داشت.

آموزش عضویت در پروژه Everyone Can Code

آموزش عضویت در پروژه Everyone Can Code

پذیرش دانشجو در بیش از ۷۰ کالج و دانشگاه اروپا از طریق پروژه Everyone Can Code
5 (100%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *