خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / اپل و طراحی رابط کاربری ساده تر برای برنامه ی iBooks
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

اپل و طراحی رابط کاربری ساده تر برای برنامه ی iBooks

اپل اعلام کرده است در حال برنامه ریزی برای طراحی مجدد برنامه iBooks خود می باشد تا با طراحی جدید این برنامه بتواند مخاطبین خود را مجددا جذب کند.

برنامه ی iBooks

به گزارش بلومبرگ اپل پس از رقابت بسیار سخت با آمازون تصمیم گرفته است تا برای طراحی مجدد برنامه iBooks سرمایه گذاری کند ، این برنامه قرار است با محیط کاربری ساده تر و در عین حال بسیار جذاب تر مخاطبین بخش کتاب و مجلات کمپانی اپل را بیش از پیش به خود جذب کند و رونق جدیدی به فروشگاه محصولات اپل و به خصوص کتاب های این فروشگاه بدهد.

برنامه جدید بزودی برای آیفون و آیپدها در دسترس خواهد بود و اپل گزارش کرده است که یک مدیر اجرایی از رقیب خود کمپانی آمازون برای کمک به توسعه آن استخدام کرده است ، تا بتواند برای این برنامه از حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد.

برنامه جدید، که در ماه های آینده عرضه خواهد شد، شامل یک رابط ساده تر است که کتاب هایی که در حال خواندن هستید را به شکل بهتری نمایش می دهد و همچنین فروشگاه دیجیتالی کتاب اپل به سبک و شکل App Store طراحی خواهد شد.

به گفته کسانی که نسخه تست این برنامه را تجربه کرده اند ، این برنامه ی جدید دارای قابلیتی به نام Reading Now می باشد و همچنین دارای یک قابلیت اختصاصی مخصوص کتاب های صوتی می باشد.

بدیهی است علت تغییر نام برنامه ی iBooks در آپدیت IOS 11.3 به Books از نشانه های تغییر این برنامه است که بزودی قرار است تحولی برای خوانندگان کتاب های دیجیتالی ایجاد کند

کتاب های صوتی در فروشگاه اپلقابلیت جدید Reading Now

اپل و طراحی رابط کاربری ساده تر برای برنامه ی iBooks
5 (100%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *