خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / کمپانی اپل در آپدیت بعدی مشکل کند شدن آیفون های قدیمی را حل می کند
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

کمپانی اپل در آپدیت بعدی مشکل کند شدن آیفون های قدیمی را حل می کند

یکی از بزرگ ترین رسوایی های اخیر دنیای تکنولوژی بدون شک مشخص شدن علت کندی آیفون های قدیمی است.

به تازگی مشخص شده است کمپانی اپل به عمد و به قصد فروش بیشتر گوشی های جدید دست به تغییرات مخرب عمدی بر روی گوشی های کاربرانش می زند تا کاربران را مجبور به خرید گوشی جدید کند ، بدون شک این کار سود عظیمی را نصیب کمپانی اپل می کند که البته این پول باد آورده بزودی برای اپل دردسر ساز خواهد شد.

چرا که بسیاری از کاربران از این کمپانی به علت دستکاری مخرب بر روی گوشی هایشان به دادگاه های بین الملی شکایت کرده اند و باید دید در آخر این کمپانی با چه میزان جریمه مالی روبرو خواهد شد.

مشکل کند شدن آیفون های قدیمی

بروزرسانی بعدی آیفون

اما تیم کوک مدیر عامل کمپانی اپل دیروز طی مصاحبه ای اعلام کرد در آپدیت بعدی اپل مشکلات ضعیف شدن باتری که توسط خود کمپانی انجام می شد حل خواهد شد.

این بروز رسانی که به بزودی برای کاربران آیفون و آی پد عرضه خواهد شد امکان رفع مشکلات سابق و بهبود سرعت و کیفیت کار با گوشی های قدیمی را در پی خواهد داشت و بدون شک لذت کار با گوشی های آیفون را به شما برگرداند.

به احتمال زیاد این بروز رسانی نرم افزاری در ماه آینده میلادی عرضه می شود و مشخص نیست آیا علاوه بر حل مشکل باتری بر روی دیگر قسمت های گوشی نیز تاثیر گذار خواهد بود یا خیر چرا که مشخص نیست آیا اپل علاوه بر باتری بر روی دیگر قسمت های گوشی نیز تغییرات غیر مجاز اعمال کرده است یا خیر

با این رسوایی بزرگ برای کمپانی اپل حجم بسیاری از کاربران اپل را نسبت به این کمپانی بزرگ بدبین کرده است ، باید دید آیا این مسئله در میزان فروش امسال اپل تاثیر گذار خواهد بود یا خیر.

کمپانی اپل در آپدیت بعدی مشکل کند شدن آیفون های قدیمی را حل می کند
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *