خانه / اندروید / اپلیکیشن های اندروید / دانلود برنامه راهنمای زائران اربعین حسینی برای اندروید
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود برنامه راهنمای زائران اربعین حسینی برای اندروید

در اربعین حسینی شما هم میخواهید به کربلا سفر کنید و عاشقانه و بی صبرانه منتظر رسیدن اربعین هستید؟ آیا اولین بارتان هست؟ پس اگر اولین بارتان هست که میخواهید به کربلا سفر کنید و از این سفر معنوی میخواهید بهره مند شوید به شما توصیه شدید می کنم اپلیکیشن راهنمای زائران اربعین حسینی را روی گوشی خود نصب کنید! این اپلیکیشن برای اندروید طراحی شده است و می توانید روی گوشی خود نصب کرده و از یاری این نرم افزار خارق العاده لذت ببرید.

اپلیکیشن راهنمای زائران اربعین حسینی یکی از کاملترین برنامه ها در این زمینه است و تمامی نیازهای شما در این سفر را برآورده میکند، این اپلیکیشن دارای نقشه های مختلفی از شهرهای عراق است و همچنین دارای نقشه هایی از مسیرهایی که باید بروید را به شما نشان میدهد، همچنین این اپلیکیشن دارای موقعیت یاب است که هر زمان اراده کنید موقعیت کنونی شما را نشان خواهد داد و شما با بررسی نقشه ها متوجه خواهید شد که کدام راه را باید بروید و این باعث میشود شما مسیر کاملا درست را طی نمائید و از کاروان خود جدا نشوید، البته ذکر این نکته لازم است که این اپلیکیشن برای استفاده هیچ نیازی به اینترنت ندارد و موقعیت شما را از طریق پیامک ارسال می کند.

دانلود برنامه راهنمای زائران اربعین حسینی برای اندروید

همچنین در این اپلیکیشن مکان های نیز برایتان نشان داده میشود و شما می توانید به آسانی فروشگاه ها، مکان های مذهبی و دیدنی، استراحتگاه ها و مراکز درمانی و بهداشتی و… را به آسانی تمام پیدا کنید. خلاصه اگر قصد سفر به کربلا را دارید داشتن این اپلیکیشن می تواند در راحتی سفر شما را کمک کند تا بتوانید از این سفر نهایت لذت را ببرید.

دانلود برنامه “راهنمای زائران اربعین حسینی” برای اندروید

دانلود برنامه راهنمای زائران اربعین حسینی برای اندروید
۳ (۶۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *