خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن بخت گشائی برای آیفون و آیپد (IOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن بخت گشائی برای آیفون و آیپد (IOS)

شما هم فکر می کنید کارتون گره خورده و مشکلی تو کارتون هست؟ فکر میکنید یک طلسمی تو کار هست که باعث میشه مشکلتون حل بشه و بختتون باز نشه؟ شما فکر میکنید سن ازدواجتون گذشته و دیگه امید به ازدواج ندارین و خسته شدین از زندگی، دنبال یه یار در زندگی خود هستید… در این پست میخوام یک اپلیکیشن بسیار ویژه برای بخش گشایی به شما عزیزان معرفی کنم، اپلیکیشن بخت گشایی یکی از بهترین اپلیکشین ها در این زمینه است که می تونه در حل مشکلات شما بسیار موثر و مفید باشه، همراهمون باشید تا ببیشتر با این اپ آشنا بشیم…

اپلیکیشن بخت گشائی برای IOS

دانلود اپلیکیشن بخت گشائی برای آیفون و آیپد (IOS)

تمامی دستور العمل های این اپ از منایع معتبر جمع آوری شده است. با داشتن اپلیکیشن بخت گشایی شما دیگه نیازی به دعا نویس و رمال و… ندارید و دیگه نیاز نیست به پیش این افراد مراجعه کنید و هزینه و وقت خودتون رو هدر بدین، کافیست اپلیکیشن بخت گشایی رو نصب و اجراش کنید، هر دعایی که فکرشو بکنید توی این اپلیکیشن جمع آوری شده است، ازدواجتون نزدیکه اگه به دعاهای این اپ اعتقاد داشته باشید.

اپلیکیشن بخت گشایی در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شماره سریال  ۱-۱-۶۹۱۴۰۹-۶۳-۵-۵ ثبت شده است و توانسته است با موفقیت کد شامد را دریافت کند.

دانلود از سیب اپ

دانلود اپلیکیشن بخت گشائی برای آیفون و آیپد (IOS)
5 (100%) 2 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *