خانه / معرفی اپلیکیشن / بهترین برنامه های جدید برای آیفون و iPad – قسمت اول
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

بهترین برنامه های جدید برای آیفون و iPad – قسمت اول

در حال حاضر بیش از یک و نیم میلیون برنامه برای iPhone و iPad وجود دارد و این تعداد هر روز رشد بیشتری می کند. هر روز برنامه های جدید و برنامه های آپدیت شده در App Store قرار می گیرید و غیرممکن است که تمامی آن ها را چک کنید ، و هر بار بعد از یک استفاده کوتاه به سراغ اپلیکیشن بعدی بروید !

بهترین برنامه های جدید برای آیفون

اما نگران نباشید ما بهترین بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد ، برنامه هایی که اکثر افراد به آن ها نیاز دارند و در زمینه خود بهترین محسوب می شوند.

بهترین و بروز ترین برنامه ها

بهترین برنامه های جدید برای آیفون

۱- MyScript Calculator 2 : این نرم افزار می تواند هر نوع معادله ای را حتی با نوشتن به صورت دست خط تشخیص دهد و در کوتاه ترین زمان محاسبات را درک و انجام دهد ، تنها کافی است هر چه می خواهید با دست بنویسید ، این ماشین حساب پیشرفته اکثر عملیات های ریاضی از ساده تا پیشرفته و حتی معادلات مثلثاتی و لگاریتمی را به سادگی حل خواهد کرد

این آپ همچنین از قابلیت drag and drop هم پشتیبانی می کند ، قیمت این برنامه $۲٫۹۹ دلار است

لینک آیتونز

.

۲- Mixel : این برنامه دارای یک سبک منحصر به فرد در مقایسه با سایر برنامه های مشابه است، با استفاده از هنر پیکسل به خودی خود را یک هویت سرگرم کننده است ، این برنامه با توجه به مواد تشکیل دهنده ای که در حال حاضر دارید، به شما می گوید چه کوکتل هایی را می توانید با آنها بسازید.

این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه ها در کشور های اروپایی و آمریکایی می باشد. این برنامه رایگان است !

لینک آیتونز

.

۳- Calm Harm : این برنامه یکی از مفید ترین و کاربردی ترین برنامه های آپ استور است ! Calm Harm به شما کمک می کند تا در شرایطی که استرس و اظطراب بسیاری دارید بوسیله ی نکات بسیار ساده ، مجددا آرامش را به خود بازگردانید

این برنامه دارای نکات مفید و علمی زیادی برای ایجاد حس آرامش و رفع عصبانیت و اظطراب از افراد است و همچنین دارای یک پسورد است که بوسیله آن می توانید بوسیله آن روند درمان خود را کاملا خصوصی نگه دارید. این برنامه کاملا رایگان است !

لینک آیتونز

بهترین برنامه های جدید برای آیفون و iPad – قسمت اول
۴ (۸۰%) ۳ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *