خانه / سایر / بازی چالش نهنگ آبی (چالش نهنگ سفید) چیست؟
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

بازی چالش نهنگ آبی (چالش نهنگ سفید) چیست؟

شاید این روزها شما هم اسم بازی چالش نهنگ آبی (blue whale game) یا نهنگ سفید رو شنیده باشید!!! و مطالب مختلفی در خصوص این بازی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام دیده اید، اما بازی چالش نهنگ آبی / یا بازی چالش نهنگ سفید (white whale game) چیست؟

بازی چالش نهنگ آبی (چالش نهنگ سفید)

این بازی بدین صورت است که با نصب آن هر روز یک وظیفه به بازیکن محول میشود که توسط مدیران این بازی مدیریت میشود و بازیکن وظیفه دارد تصویر هر مرحله را ارسال کند تا به مرحله بعدی راه پیدا کند. در این بازی تا ۵۰ روز این وظایف به شکل های مختلف به شما داده میشود و در روز ۵۰ ام بازیکن با وظیفه محول شده اقدام به خود کشی میکند!

بازی به این شکل شروع میشود که در مرحله اول از بازیکن خواسته میشود روی تا روی دست خود شکل نهنگ را بکشد، و در مراحل بعد از او خواسته میشود تا قسمتی از لب خود را ببرد! و یا با چاقو یک کلمه خاص را روی دست خود بکشد! و حتی از روی یک ساختمان بسیار مرتفع خواسته میشود که عکس پاهای آویزان خود را ارسال کند، فیلم های ترسناک تماشا کند و حتی در ساعات نامعلوم شب از خواب بیدار شده و وظایفی را انجام دهد و…

بازی چالش نهنک آبی چیست؟

بازی نهنگ آبی چیست؟

بازی چالش نهنگ آبی در سال ۲۰۱۳ از کشور روسیه شروع به فعالیت کرد، در آن زمان گروهی به نام F57 که به گروه مرگ شهرت داشتند در شبکه های اجتماعی فعالیت خود را شروع کرده بودند، در اصل این بازی توسط یک دانشجوی روانشناسی اخراج شده به نام “فیلیپ بودکین” اختراع شده است! او ادعا می کند این بازی را اختراع کرده است تا افراد به درد نخور و بی ارزش جامعه را از بین ببرد!

طبق آمار عرضه شده توسط روزنامه معتبر نووایا گزتا آمار خودکشی های مرتبط با بازی چالش نهنگ آبی از نوامبر ۲۰۱۵ الی آوریل سال ۲۰۱۶ به ۱۳۰ مورد میرسد! پلیس روسیه نیز این آمار را تائید کرده است و در این راستا “فیلیپ بودیکین” که گمان میرود مدیر و سردسته این گروه باشد را دستگیر کرده است.

بازی چالش نهنگ سفید به سرعت در حال رواج پیدا کردن در کشورهای مختلف است و از روسیه به کشور های فرانسه و دیگر کشور ها راه پیدا کرده است!

بازی یا چالش نهنگ آبی یا نهنگ سفید چیست

با انجام این بازی شخص اثبات می کند که یک شخصی بی ارزش و به درد نخور جامعه است. برای کسب اطلاعات بیشتر به شما توصیه می کنم این ویدئو را تماشا کنید.

بازی چالش نهنگ آبی (چالش نهنگ سفید) چیست؟
۴ (۸۰%) ۴ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *