خانه / اندروید / اپلیکیشن های اندروید / دانلود اپلیکیشن فرهنگ نام برای اندروید
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن فرهنگ نام برای اندروید

مبارکه به سلامتی میخواهید پدر یا مادر بشید، به شما تبریک میگیم، ولی برای فرزد دلبندتان نام انتخاب کردیم؟ آیا میدونید یکی از مسئولیت های مهم پدر و مادر انتخاب نام شایسته و نیکو برای فرزندان خود است، شما باید نامی نیکو و برازنده برای فرزندتان انتخاب کنید، نامی که معنی و مفهوم نیکویی نیز داشته باشد.

در این پست میخواهم اپلیکیشن فرهنگ نام را برایتان معرفی کنم، این اپلیکیشن دارای بیش از ۶۰۰۰ نام اصیل و نیکوی ایرانی و خارجی است که می تواند در انتخاب نام برای فرزندتان شما را یاری کند، با استفاده از این اپلیکیشن شما از میان هزاران نام زیبا می توانید یک نام برازنده برای فرزندتان انتخاب کنید.

اپلیکشین فهرست نام‌های ایرانی

دانلود اپلیکیشن فرهنگ نام برای اندروید

دانلود اپلیکیشن فرهنگ نام برای اندروید

این اپلیکشین دارای دسته بندی ها و بخش های مختلفی است و شما می توانید لیست نام های دخترانه و پسرانه را ببینید، می توانید نام های زبان های مختلف از جمله ترکی، کردی، گیلکی، مذهبی و… را مشاهده نمائید، همچنین با انتخاب یک نام می توانید اطلاعات مفیدی از ریشه و معانی آن اسم به دست بیاورید که می تواند بسیار مفید باشد

اپلیکیشن فرهنگ نام طراحی فوق العاده زیبایی دارد و با ارائه اطلاعات مفید یکی از بهترین اپلیکشین های انتخاب نام در ایران است. به شما توصیه می کنم این اپلیکیشن زیبا را از دست ندهید.

دانلود اپلیکیشن فرهنگ نام برای اندروید

دانلود اپلیکیشن فرهنگ نام برای اندروید
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *