خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکشین فاز شبکه دو – مستند مسابقه جوانان برای اندروید
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکشین فاز شبکه دو – مستند مسابقه جوانان برای اندروید

امروز با یک اپلیکیشن ویژه برای جوانان و نوجوانان در خدمت شما سروران گرامی هستیم، فاز یک برنامه و مسابقه تلویزیونی است که در قالب یک مستند جذاب از شبکه دو سیما در حال اجراست که در این برنامه تلویزیونی ۲۸ پسر و دختر نوجوان در گروه های مختلفی با هم رقابت می کنند که این رقابت های در ۷ فاز و مرحله مختلف می باشد، مسابقه فاز بسیار جذاب است و این روزها توسط جوانان و نوجوانان عزیز دنبال میشود و طرفداران بسیاری دارد.

در این مسابقه افراد باید خلاقیت، استعداد و مهارت خودشون رو نشون بدن تا بتوانند نظر و حمایت افراد دیگر را به سمت ایده خود بکشند. در پایان مسابقه نیز به نفر برتر مسابقه مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان جایزه ویژه اهداء خواهد شد.

دانلود اپلیکشین فاز شبکه دو - مستند مسابقه جوانان برای اندروید

اپلیکیشن فاز نیز امکان دسترسی به این برنامه تلویزیونی رو برای شما مهیا خواهد کرد و شما می توانید مطالب، جزئیات و اخبار این مسابقه را از طریق این اپلیکیشن دنبال کنید، اپلیکیشن مسابقه فاز شبکه دو برای گوشی های هوشمند اندرویدی عرضه شده است که می توانید به رایگان آن را روی گوشی هوشمند خودتون نصب کنید.

برنامه مسابقه ای فاز به دست گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران و مرکز اوج کودک و نوجوان به روی آنتن رفته است، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت فاز به نشانی fazshow.com مراجعه نمائید.

دانلود اپلیکیشن فاز برای اندروید

دانلود اپلیکشین فاز شبکه دو – مستند مسابقه جوانان برای اندروید
۳٫۵ (۷۰%) ۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *