خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن کاربردی / دانلود اپلیکیشن مدیریت فایل Filza jadide برای آیفون و آیپد (IOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن مدیریت فایل Filza jadide برای آیفون و آیپد (IOS)

اپلیکیشن Filza jadide یکی از بهترین اپلیکیشن های مدیریت فایل برای سیستم عامل IOS است که با نصب این اپ می تونید آزادانه فایل های سیستم عاملتون رو مدیریت بکنید، اپ Filza jadide واقعا اپ بسیار قدرتمندی است و بی شک مدیریت فایل با این اپ بسیار آسون خواهد شد، این اپلیکیشن متاسفانه با سیاست های شرکت اپل سازگار نیست و به همین دلیل مورد تائید اپل نیست و این جهت در اپستور قرار داده نشده است…

اما نگران نباشید روش های مختلفی برای دانلود نصب اپلیکیشن Filza jadide وجود دارد که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چطوری این اپ رو نصب کنید. البته این اپ رو برای دانلود به شما عزیزان در انتهای این پست ارائه میدهیم که شما با روش های زیر می تونید روی گوشی نصب کنید.

دانلود اپلیکیشن مدیریت فایل Filza jadide برای آیفون و آیپد (IOS)

۱- روش اول با استفاده از نرم افزار Vshare :

به وب سایت https://vsharehelper.org/windows مراجعه کنید، اپلیکیشن Vshare رو روی سیستم نصب کنید، حالا اپلیکیشن Filza jadid رو به برنامه VShare معرفی کنید، حالا اگه به قسمت app در اپلیکیشن Vshare مراجعه کنید و گزینه نصب و انستال رو بزنید تا برنامه به آسونی نصب بشه.

.

۲- روش دوم با استفاده از سیدیا ایمپکتور خواهد بود:

به وب سایت http://www.cydiaimpactor.com مراجعه کنید و سیدیا ایمپکتور رو دانلود و روی سیستم نصب کنید، حالا اپلیکیشن Filza jadid رو به سیدیا ایمپکتور بدهید شاید از شما اپل آیدی بخواهد که وارد کنید تا مشاهده کنید که اپ به آسانی رو دیوایس شما نصب میشه.

.

۳- روش سوم با استفاده از وب سایت ۳u.com خواهد بود:

به وب سایت http://www.3u.com مراجعه کنید، و نرم افزار مخصوص را دانلود نمائید، حال این نرم افزار رو روی سیستم نصب نمائید و سپس اپلیکیشن رو از قسمت app این نرم افزار معرفی کنید تا روی دیوایس شما نصب بشه…

به همین آسونی!

دانلود Filza Jadide

دانلود اپلیکیشن مدیریت فایل Filza jadide برای آیفون و آیپد (IOS)
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *