خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن مسدود سازی SMS های تبلیغاتی getFilter برای آیفون و آیپد (iOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن مسدود سازی SMS های تبلیغاتی getFilter برای آیفون و آیپد (iOS)

دریافت پیامک های تبلیغات و مزاحم مسئله ای هست که هر شهروند ایرانی ان را تجربه کرده است، دریافت این پیامک های بی محتوا و بی ارزش در شبانه روز باعث آزار و بر هم زدن آرامش ایرانیان شده است، بی آنکه که شما تمایلی به دریافت پیامک داشته باشید برایتان هر روز ده ها اس ام اس ارسال میشود، دولت نیز با ارائه سامانه ۸۰۰ و همچنین شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۳۱۴ طرحی برای مدیریت پیامک های تبلیغاتی دارد، اما با استفاده از این طرح نیز شاهد دریافت پیامک هستیم و ظاهرا قرار نیست از شر این پیامک های تبلیغاتی راحت بشیم، اینجاست که پای اپلیکیشن getFilter وسط می آید.

نرم افزار مسدود سازی پیامک های تبلیغاتی

دانلود اپلیکیشن مسدود سازی SMS های تبلیغاتی getFilter برای آیفون و آیپد (iOS)

اپلیکیشن getFilter گت فیلترgetfilter.io ) یکی از بهترین اپلیکیشن های مسدود سازی پیامک های تبلیغات، اسپم و بی محتواست، با نصب این اپلیکیشن برای همیشه از شر پیامک های تبلیغاتی راحت خواهید شد. این اپلیکیشن کاملا ایرانی است و به دست برنامه نویسان و طراحان ایرانی ساخته شده است تا از این طریق بتوان با پیامک های تبلیغاتی مبارزه کرد.

اپلیکیشن getFilter با بهره گیری از فریم ورک CoreML توانسته است هوش مصنوعی خارق العاده حرفه ای را داشته باشد و بتوانید به آسانی پیامک های تبلیغاتی را تشخیص دهد. این اپلیکیشن را روی آیفون و یا آیپد خود نصب کنید و با تنظیم خیلی ساده میتونید برای همیشه از شر تبلیغات مزاحم پیامکی راحت شوید، ما به شما توصیه می کنیم این اپلیکیشن بسیار قدرتمند را از دست ندهید… اپلیکیشن getFilter می تواند زندگی آرامی را به شما هدیه دهد.

دانلود اپلیکیشن getFilter برای آیفون و آیپد

دانلود اپلیکیشن مسدود سازی SMS های تبلیغاتی getFilter برای آیفون و آیپد (iOS)
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *