خانه / آموزش / اپلیکیشن کدهای مخفی برای ios و ترفندهای آن
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

اپلیکیشن کدهای مخفی برای ios و ترفندهای آن

گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل  ios نیز مانند اندروید دارای کدهای مخفی بسیاری میباشد, که برای دسترسی به ویژگی های وسیع آیفون کاربرد دارند.

کدهای مخفی بسیاری وجود دارد که به شما در باز کردن ویژگی‌های جدید آیفون iPhone کمک می‌کند. دنیای گوشی‌های هوشمند به‌قدری وسیع شده که هر روزه ویژگی‌ها و اطلاعات جدیدی از آن‌ها منتشر می‌شود. کدهای مخفی بسیاری وجود دارد که به شما در باز کردن ویژگی‌های جدید آیفون کمک می‌کند. این ویژگی‌ها و اطلاعات از طریق منوی شماره‌گیر پیدا شده است. شماره‌های منتشر شده در واقع یک کد مخفی میباشد.

کدهای مخفی برای ios و ترفندهای آن

کدهای مخفی برای ios و ترفندهای آن

در این اپلیکیشن موبایل  کدها و ترفندهای کاربردی بسیاری  هست .  که به راحتی وبدون سر در گمی میتوانید از آن ها مطلع شوید در این اپلیکیشن قادر خواهید به کدها و ترفندهای ios  دسترسی پیدا کرده و به آسانی بر روی گوشی خود اجرا کنید.

نحوه استفاده از اپلیکیشن:

برای اجرای هر کدی تنها کافیست روی آن کلیک کنید سپس کد در شماره گیر شما کپی شده و با زدن call اجرا میشود.

در زیر چند نمونه از کدها اورده شده است:

کدها را از چپ به راست وارد نمایید.

  • #۷۷۷* را وارد کرده و Call را لمس کنید. بالانس مالی خود را در سیم کارت مورد استفاده مشاهده می نمایید (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمریکا).
  • #۲۲۵* را وارد کرده و Call را لمس کنید تا صورت حساب مالی خود را مشاهده کنید.
  • #۶۴۶* را وارد کرده و Call را لمس کنید. میزان دقایق مانده و استفاده شده در سیم کارت مورد استفاده را مشاهده می نمایید (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمریکا).
  • #۲۱#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. با اینکار تنظیمات مربوط به Call Forwarding یا عملیات ارجاع تماس را مشاهده خواهید کرد. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن Call Forwarding در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access میشود.
  • #۳۰#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد جهت چک نمودن خط تماس به کار میرود.
  • #۷۶#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. فعال یا عدم فعال بودن خط تماس را مشاهده خواهید کرد.
  • #۴۳#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد فعال بودن یا نبودن قابلیت انتظار مکالمه call wating را مشخص میکند. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن Call Waiting در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access میشود.
  • #۶۱#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد جهت چک نمودن شماره برای تماس های پاسخ داده نشده به کار میرود. نمایش شماره برای تماس های تلفنی ارجاعی هنگامی که یک تماس پاسخ داده نمیشود. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن این موضوع در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access نیز میشود.
  • #۶۲#* و #۶۷#*و #۳۳#* نیز هر یک به ترتیب به بررسی تنظیمان گوشی به هنگام ارجاع تماس در زمان خارج از دسترس بودن سرویس ، اشغال بودن خط و انتقال خط میپردازد. این تنظیمات نیز شامل Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access میشود.

برای دسترسی به همه کدها اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن کدهای مخفی برای ios و ترفندهای آن
۱ (۲۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *