خانه / آموزش / چگونه از کالکشن DVD های خود نسخه دیجیتال تهیه کنید
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

چگونه از کالکشن DVD های خود نسخه دیجیتال تهیه کنید

در عصر رسانه های دیجیتال ، تقریبا وقت آن رسیده است که کالکشن DVD های خود را تبدیل به نسخه دیجیتال کنید تا بتوانید بر روی هر دستگاهی آن ها را تماشا کنید.

اگر شما هم همانند بسیاری از افراد تعداد بسیار زیادی مجموعه های دی وی دی را در اتاق خود انبار کرده اید و نمی توانید آن ها را دور بریزید بهتر است که به شکل دیگری از شر آن ها راحت شوید.

در سیستم عامل مک شما می توانید تمام فیلم ها و مجموعه های خود را به صورت دیجیتالی آرشیو کرده و آن ها را بر روی دستگاه های دیگر نیز مشاهده کنید ، برای مثال اگر شما ارشیو فیلم های خود را از دی وی دی به کامپیوتر خود که سیستم عامل آن MAC است منتقل کنید می توانید بر روی Apple TV هم آن ها را تماشا کنید که یک مزیت بسیار خوب برای شما خواهد بود.

آموزش کار با Apple tv

بدون شک داشتن Apple TV بدون محتوا اززش خاصی ندارد و بودن تمام آن فیلم ها بر روی دی وی دی بسیار ناخوشایند است.

البته امروزه شما می توانید به جای ریپ کردن دی وی دی هایتان ، نسخه های دیجیتالی آن ها را از طریق شرکت های Vudu و Movies Anywhere با قیمت پایین تری تهیه کنید که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید آن ها را بر روی Apple TV و Amazon Fire TV و تمامی دستگاه هایی که توسط گوگل پلی پشتیبانی می شوند تماشا کنید.

شما برای این کار نیاز به نصب برنامه های تهیه نسخه های ریپ از دی وی دی می باشید که برای این کار ما برنامه های :

MacX DVD Ripper ، MacTheRipper 5 و RipIt را پیشنهاد می کنیم ، بعد از انتقال فیلم ها به کامپیوتر می توانید آن ها را وارد برنامه آیتونز کرده و بر روی دستگاه هایی که قابلیت SHare بر روی آن ها فعال است فیلم هایتان را تماشا کنید.

چگونه از کالکشن DVD های خود نسخه دیجیتال تهیه کنید
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *