خانه / آموزش / ترفندهای IOS / آموزش غیر فعال کردن حالت اتوماتیک تنظیم نور در IOS 11
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش غیر فعال کردن حالت اتوماتیک تنظیم نور در IOS 11

یکی از قابلیت های خوب و بسیار مفید IOS 11 قابلیت تنظیم اتوماتیک نور صفحه نمایش بر اساس نور محیط است، این قابلیت بسیار مفید و کاربردی است و می تواند در بهتر دیده شده تصاویر و فیلم ها بسیار مفید باشد، اما این قابلیت می تواند برای برخی از دوستان بسیار ازار دهنده باشد و خیلی ها شاید نخواهند این قابلیت را داشته باشند، این امکان وجود دارد که شما بتوانید قابلیت تنظیم خودکار نور صفحه را غیر فعال نمائید.

اما به شما توصیه می کنم این قابلیت را غیر فعال نکنید، چرا که این یکی از بهترین قابلیت های IOS 11 است که می تواند در موقعیت های مختلف و در نورهای مختلف بهترین کیفیت صفحه نمایش را در اختیار شما قرار دهد.

آموزش غیر فعال کردن حالت اتوماتیک تنظیم نور در IOS 11

آموزش غیر فعال کردن حالت اتوماتیک تنظیم نور در IOS 11

چگونه حالت اتوماتیک تنظیم نور صفحه نمایش در IOS 11 غیر فعال کنیم؟

به بخش تنظیمات یا همون Setting گوشی خود مراجعه کنید

در بخش General گزینه ای به نام Accessibility وجود دارد که شما بایستی در این مرحله گزینه Display Accommodations را انتخاب نمائید.

در این مرحله گزینه ای به نام Auto-Brightness وجود دارد که حالت تنظیم اتوماتیک نور صفحه نمایش را فعال یا غیر فعال میکند، شما توانید این قابلیت را از اینجا غیر فعال نمائید.

برای فعال کردن مجدد این قابلیت می توانید همان مراحل را دنبال کرده و در نهایت گزینه Auto-Brightness را فعال نمائید تا قابلیت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش برایتان فعال گردد.

به همین آسانی، به همین خوشمزگی!!

آموزش غیر فعال کردن حالت اتوماتیک تنظیم نور در IOS 11
5 (100%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *