خانه / آموزش / آموزش پاک سازی کامل اطلاعات گوشی آیفون و آیپد
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش پاک سازی کامل اطلاعات گوشی آیفون و آیپد

شاید در مواقعی نیاز داشته باشید کل اطلاعات گوشی آیفون خودتون رو پاک کنید، این مورد می تواند در زمان فروش گوشی بسیار اتفاق بیفتد، شما در نظر داشته باشید که در زمان فروش گوشی آیفون خود مسلما باید اطلاعات خودتون رو از روی اون پاکسازی کنید، تا اطلاعات شما به دست دیگران نیفتد، در این پست قصد داریم نحوه پاکسازی کامل آیفون رو به شما عزیزان یاد بدیم، همراه ما باشید…

این قابلیت به صورت پیش فرض در سیستم عامل IOS وجود دارد و شما نیاز به روش ها و ترفندهای خاصی ندارید، اطلاعات حذف شده به روش فوق غیر قابل بازگشت خواهند بود و شما می توانید با اطمینان بیشتری گوشی موبایل خودتون رو بفروشید.

آموزش پاک سازی کامل اطلاعات گوشی آیفون و آیپد

ابتدا ارتباط Apple Watch رو با گوشی موبایل خودتون قطع کنید:

در ابتدا اگه از ساعت هوشمند اپل استفاده می کنید، ارتباط این دو با هم قطع کنید، آیفون خود را باز کنید روی علامت اپل واچ توی آیفون کلیک کنید و در قسمت Watch روی علامت “i” ضربه بزنید و سپس روی گزینه Unpair Apple Watch تپ کنید، این عمل باعث میشود از اطلاعات ساعت هوشمند شما بک آپی تهیه شود.

از خود ساعت هوشمند اپل نیز می توانید این کار را بکنید، کافیست از ساعت هوشمند خود به بخش تنظیمات و سپس بخش General یا همون تنظیمات اصلی مراجعه کنید روی گزینه Reset on the Watch تپ کنید، تا از اطلاعات ساعت هوشمند شما بک آپ گیری شود. در روش شما قفل تون نیز باقی خواهد ماند.

.

در مرحله از اطلاعات کل گوشی یک بک آپ تهیه نمائید:

در مرحله دوم نیاز هست که از اطلاعات کامل آیفون خودتون یک نسخه بک آپ تهیه کنید، ساده روش تهیه بک آپ رو به شما آموزش می دهیم، به بخش تنظیمات یا همون Setting آیفون خود مراجعه کنید، در بالای تنظیمات اطلاعات گوشی و اکانت شما نمایان هست روی آن ضربه بزنید، گزینه iCloud رو انتخاب نمائید، در از این قسمت یک نسخه بک اپ روی سرویس آیکلود تهیه و ذخیره نمائید.

همچنین می توانید با اتصال آیفون به رایانه خود از طریق نرم افزار iTunes نیز این کار رو بکنید، برنامه iTunes توی کامپیوتر رو باز کنید، نام دستگاهتون رو سرچ کنید و از قسمت “Summary” دکمه ای به نام Back Up Now وجود دارد، روی ان کلیک کنید تا از اطلاعات شما بک آپ تهیه شود.

.

حذف کامل اطلاعات گوشی موبایل آیفون و آیپد:

پس از بک آپ گیری از ساعت هوشمند اپل و گوشی هوشمند شما، الان نوبت به حذف کامل اطلاعات گوشی رسیده است، به بخش تنظیمات مراجعه کنید، بخشی به نام General وجود دارد، لاگین نمائید، در پائین صفحه گزینه ای به نام tap Erase All Contents و ستینگ کلیک نمائید تا اطلاعات شما بصورت کامل پاکسازی بشه.

آموزش پاک سازی کامل اطلاعات گوشی آیفون و آیپد
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *