خانه / آموزش / آموزش فعال کردن سیری بر روی HomePod اپل
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش فعال کردن سیری بر روی HomePod اپل

در وهله ی اول HomePod اپل یک اسپیکر بی نظیر است ، اما این تنها قابلیت این دستگاه نیست و کمپانی اپل برای آسان کردن کار با این دستگاه اقدام به نصب سیری بر روی آن کرده است.

بوسیله Siri شما نه تنها کنترل راحت تری بر روی هوم پاد دارید بلکه می توانید به راحتی موزیک های مختلف ، تغییر ساعت ، ایجاد تایمر و زنگ هشدار جدید ، جستجوی فرمان مورد نظرتان در وب و موارد بیشتری را نیز انجام دهید.

چگونگی استفاده از سیری بوسیله HomePod

و به دلیل ۶ میکروفن قوی که در هوم پاد قرار گرفته است ، صدای شما واضح تر و دقیق تر از همیشه توسط سیری شنیده خواهد شد و کار با این دستیار صوتی از همیشه ساده تر شده است.

چگونگی استفاده از سیری بوسیله HomePod

۱- طبق حالت زیر دستور خود را بیان کنید

بگویید ” Hey , Siri ” و سپس درخواست خود را بیان کنید

۲- یک راه دیگر برای استفاده از سیری ، بر روی قسمت بالایی هوم پاد ضربه بزنید و آن را نگه دارید ، سپس یک شکل موج بر روی دستگاه ایجاد می شود.

۳- حالا می توانید فرمان خود را بیان کنید.

Hey Siri, play something I like

از آنجا که HomePod اولین اسپیکر کمپانی اپل است ، این شرکت وقت زیادی را صرف تفهیم جملات مرتبط با دستور های پخش موزیک به سیری کرده است ، شما می توانید به سادگی از سیری بخواهید تا یک آهنگ از دهه ۷۰ میلادی پخش کند ، یا از یک سبک موزیک خاص یک آهنگ به صورت اتفاقی پخش کند ، این قابلیت بوسیله استفاده سیری از Apple Music انجام می شود.

Hey Siri, what’s the weather like

البته سیری فقط یک دی جی نیست ! این دستیار صوتی تمام کار هایی را که بوسیله آیفون خود انجام می دادید بر روی این هوم پاد ممکن کرده است ، شما به سادگی می توانید از سیری وضعیت آب و هوا را بپرسید یا برای یک ساعت خاص زنگ هشدار تعیین کنید.

آموزش فعال کردن سیری بر روی HomePod اپل
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *