خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن ماشینز برای آیفون و آیپد (IOS) – خرید و فروش آنلاین خودرو
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن ماشینز برای آیفون و آیپد (IOS) – خرید و فروش آنلاین خودرو

اپلیکیشن ماشینز یکی از بهترین اپلیکیشن های خرید و فرش آنلاین خودرو در ایران است، در گذشته اپلیکیشن خرید و فروش خودرو باما، خدمتتون معرفی شده بود، در این پست نیز میخواهیم بررسی کوتاهی از اپلیکیشن ماشینز داشته باشیم، با ما همراه باشید.

اپلیکیشن ماشینز بستری را فراهم کرده است تا شما بتوانید به آسانی ماشین صفر یا دست دوی خودتان را بفروشید و یا حتی ماشین مورد نیازتون رو از این اپلیکیشن تهیه کنید، روال کاری اپلیکیشن ماشینز در سبک نیازمندیهاست و شما آگهی ثبت می کنید و بقیه آن را مشاهده می کنند، همانند سایر اپلیکیشن های نیازمندیها مثل اپلیکیشن دیوار و اپلیکیشن شیپور، اما با این تفاوت که ماشینز بصورت اختصاصی روی خودرو زوم کرده است.

اپلیکیشن خرید و فروش ماشین

دانلود اپلیکیشن ماشینز برای آیفون و آیپد (IOS) - خرید و فروش آنلاین خودرو

در اپلیکیشن ماشینز شما می توانید خودروی مورد نظراتان را به آسانی پیدا کنید، حتی می توانید بر اساس استان ماشین ها را مشاهده کنید تا فروشنده های نزدیک شهر شما را مشاهده کنید تا بتوانید به آسانی معاملات خود را انجام دهید. اپلیکیشن ماشینز یکی از بهترین اپلیکیشن هاست و طراحی فوق العاده زیبا و حرفه ای دارد و برای گوشی های هوشمند اندروید و IOS عرضه شده است، شما می توانید به ماشینز از طریق وب سایت Mashinz.com دسترسی داشته باشید.

بررسی و تحلیل بیشتر این اپلیکیشن را به شما می سپارم تا با نصب و استفاده از آن نظرات گران بهایتان را برایمان ارسال کنید.

سایت ماشینز
دانلود اپلیکیشن ماشینز برای آیفون و آیپد (IOS) – خرید و فروش آنلاین خودرو
۲ (۴۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *