خانه / اندروید / اپلیکیشن های اندروید / دانلود اپلیکیشن آموزش تصویری نماز برای اندروید
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن آموزش تصویری نماز برای اندروید

نماز یکی از اعمال شرعی دین اسلام است و بهترین راه ارتباط با پروردگار متعال. والدین وظیفه دارند به شکل صحیح نماز خواندن و نحوه وضو گرفتن را به فرزندان خود آموزش دهند، اما گاها آموزش دادن از سوی والدین بسیار سخت است و کودک این آموزش را فرا نمی گیرد و یا شاید والدین به علت مشغله کاری بسیار فرصت کافی برای آموزش نماز به فرزندان خود نداشته باشند و در نتیجه باعث شوند کودک نتواند نماز خواندن را یاد بگیرد و نتواند این عمل شرعی را انجام دهد. اما نگران نباشید… در این پست با ما همراه باشید تا مشکل را برایتان حل کنیم.

آموزش تصویری نماز

دانلود اپلیکیشن آموزش تصویری نماز برای اندروید

اپلیکیشن آموزش تصویری نماز یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و مفید برای آموزش دادن نماز خواندن به فرزندان است، که به زبان ساده و بسیار حرفه ای این عمل را به کودکان یاد میدهد، چون این آموزش بصورت تصویری است قدرت یادگیری کودکان در اینجا بالا میرود و در نتیجه کودکان سریعتر و به صورت اصولی نماز خواندن را یاد خواند گرفت

این اپلیکیشن بصورت قدم به قدم است و از نحوه وضو گرفت شروع میشود و در نهایت به نماز خواندن ختم میشود، در این نرم افزار انواع مستحباب توضیح داده میشود، به شما پیشنهاد می کنم این اپلیکیشن آموزشی فوق العاده مفید را از دست ندهید و برای کودکانتان این اپلیکیشن را دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش تصویری نماز

دانلود اپلیکیشن آموزش تصویری نماز برای اندروید
۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *