خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن شبکه اجتماعی ایرانی نواگرام Navagram برای آیفون و آیپد (iOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن شبکه اجتماعی ایرانی نواگرام Navagram برای آیفون و آیپد (iOS)

در این پست میخواهم یک شبکه اجتماعی بسیار جذاب و قدرتمند رو به شما معرفی کنم، شبکه اجتماعی نواگرام را می توان یکی از قدرتمندترین و کارآمدترین شبکه اجتماعی ایرانی است که می توانید در آن عضو شده و موسیقی های خودتون رو با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید، این شبکه اجتماعی را می توان یکی از بهترین اپ های اشتراک گذاری موزیک نیز نامید.

نواگرام تمامی مجوزهای قانونی را کسب کرده است و در مرکز توسعه فناوری و اطلاعات و رسانه های دیجیتال اداه برهنگ و ارشاد اسلامی با شماره ۲۰۱۲۸۵۸۲ به ثبت رسیده است، نواگرام آرشیو کاملی از موزیک است که از طریق موبایل و از طریق مرورگر وب قابل دسترس است و و بیشتر آهنگ سازها، خواننده ها در آن عضو هستند و فطعات خودشان را به اشتراک می گذارند. در نواگرام می توانید برای خود یک صفحه شخصی درست کنید و موزیک ها رو به اشتراک بگذارید.

دانلود اپلیکیشن شبکه اجتماعی ایرانی نواگرام Navagram برای آیفون و آیپد (iOS)

دانلود اپلیکیشن نواگرام برای ios

تکنولوژی نواگرام طوری است که با هر سرعت اینترنتی سازگار است و حتی در سرعت های پائین نیز موسیقی را با بهترین کیفیت ممکن برایتان پخش خواهد کرد همچنین نواگرام از داده های id3 tag پشتیبانی می کند و در نتیجه اطلاعات تکمیلی موزیک ها بصورت کامل قابل نمایش خواهد بود تا حق کپی رایت آنها محفوظ باشد.

اگر علاقه به موزیک و اشتراک گذاری موزیک داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم در نواگرام عضو شده و برای خودتان یک صفحه شخصی درست کنید و به جمع هزاران هنرمند ایرانی بپیوندید…

دانلود اپلیکیشن شبکه اجتماعی ایرانی نواگرام Navagram برای آیفون و آیپد (iOS)
3 (60%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *