خانه / جدیدترین اخبار / اخبار جدید شرکت اپل / پلیس نیویورک روزانه ۶۰۰ گوشی آیفون توزیع می کند
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

پلیس نیویورک روزانه ۶۰۰ گوشی آیفون توزیع می کند

پلیس نیویورک ( NYPD ) اعلام کرده است به تازگی برنامه ای را آغاز کرده است که بر اساس آن روزانه بیش از ۶۰۰ گوشی آیفون در میان افسران پلیس توزیع می شود ، به گفته پلیس نیویورک گوشی های توزیع شده از مدل iPhone 7 و iPhone 7 Plus هستند و قرار است بزودی تمام گوشی های ویندوز فون نوکیا که پیش از این توسط افسر ها استفاده می شده است جمع آوری شود.

پلیس نیویورک روزانه 600 گوشی آیفون توضیع می کند

جسیکا تیش، معاون کمیته فناوری و اطلاعات پلیس نیویورک گفته است با آغاز این پروژه هیجان زیادی در میان افسران پلیس مشاهده می شود و رضایت آن ها کاملا جلب شده است و بر اساس برنامه ابتدا مناطق وال استریت ، منهتن ،  بروکلین و کوئینز شامل این گوشی ها می شوند.

۳۶ هزار گوشی iPhone 7 Plus برای نیرو های پلیس

Christopher Clampitt افسر پلیس گفته است ، تاثیر این گوشی ها در ارائه خدمات پلیس به مردم بسیار چشم گیر است ، بوسیله این گوشی ها ما بسیار سریع تر از قبل به محل خواهیم رسید ، گشت زنی آسان تر به وسیله نقشه و سیستم هوشمند گوشی بسیار راحت از استفاده از جی پی اس و رادیو می باشد.

بوسیله این گوشی ها ، آخرین هشدار ها ، اخبار جنایات ها و تصاویر مجرمان تنها در کم تر از چند دقیقه به دست نیرو های پلیس خواهد رسید و دیگر نیازی به تفسیر و توضیح پشت بی سیم نخواهد بود.

پلیس نیویورک اعلام کرده است به حداقل ۳۶ هزار گوشی آیفون نیاز دارد تا بتواند این برنامه ی ارتقا گوشی های نیروی پلیس را انجام دهد.

یکی از موفقیت های کمپانی اپل می تواند در گروی این گونه برنامه های پلیس آمریکا باشد ، چرا که به راحتی حجم وسیعی از بازار را در دست خواهد گرفت و سود باد آورده ای را تنها بخاطر نوسازی این بخش از پلیس آمریکا کسب کند.

پلیس نیویورک روزانه ۶۰۰ گوشی آیفون توزیع می کند
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *