خانه / جدیدترین اخبار / غیر قابل فیلتر کردن تلگرام با تکنیک Blockchain
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

غیر قابل فیلتر کردن تلگرام با تکنیک Blockchain

چند پیش تلگرام در ایران فیلتر شد، و این گونه که مشخص است دیگه این شبکه اجتماعی رفع فیلتر نمیشه، مدیر تلگرام اعلام کرده در تلاش است به کمک فناوری Blockchain بتونه تلگرام ضد فیلتر بکنه! و مدعی شده به زودی به روز رسانی را ارائه خواهد کرد که دیگه فیلتر نخواهد شد و کاربران می توانند آزادانه از آن استفاده کنند.

غیر قابل فیلتر کردن تلگرام با تکنیک Blockchain

غیر قابل فیلتر کردن تلگرام با تکنیک Blockchain

آیا واقعا تلگرام می تواند با استفاده از تکنولوژی Blockchain با فیلترینگ مقابله کند؟

تکنولوژی Blockchain که بیشتر در ارزهای دیجیتالی استفاده میشود، این فناوری قابلیت Cryptocurrency که بیشتر برای تامین امنیت بیشتر کاربرد داشت، و این باعث شده است مدیران شبکه های اجتماعی و سرویس های آنلاین به فکر استفاده از این فناوری باشند. برای مثال می توان به وب سایت Everypedia اشاره کرده که یک سرویس مشابه ویکی پدیاست فقط با این تفاوت که بر روی بستر Blockchain پیاده سازی شده است.

از فناوری Blockchain می توان در حوزه های مختلفی از جمله تامین امنیت ، سیستم بانکداری آنلاین، پیش بینی بازار، موسیقی آنلاین، امنیت سایبری و… کاربرد دارد، اگر تلگرام بتواند از فناوری Blockchain در این شبکه اجتماعی استفاده کند، این شبکه اجتماعی نیز به جمع استفاده کنندگان از این تکنولوژی اضافه خواهند شد و از ان پس بدون فیلتر می توان از تلگرام آزادانه استفاده کرد و امنیت بیشتری در تلگرام را شاهد بود.

غیر قابل فیلتر کردن تلگرام با تکنیک Blockchain
4 (80%) 5 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *