خانه / کامپیوتر / بازی کامپیوتری / دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای کامپیوتر
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای کامپیوتر

بازی Sniper Ghost Warrior 3 یکی از محبوبترین و بهترین بازیهای کامپیوتری است که در این پست قصد داریم این بازی مهیج و بی نظیر را معرفی کنیم، بازی Sniper Ghost Warrior 3 یکی بازی در سبک بازیهای تیراندازی و جنگی می باشد، گرافیک بازی در حد HD کار شده است و یکی از بهترین گرافیک ها را دارد، شما باید تیراندازیهای خودتان را نسبت به فاصله، رطوبت هوا و حتی میزان وزش باد تنظیم کنید و باید کاملا دقیق به هدف بزنید، اگر میخواهید تیراندازی شما موثر و درست به هدف بخورد باید روی زمین دراز بکشید.

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای PC

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای کامپیوتر

شما در تلاش هستید تا دشمنان خود را نابود کنید، ماموریت هایی به شما سپرده میشود که شما باید آنها را به نحوه احسنت انجام دهید، زمانی که زنگ خطر به صدا در بیاید یعنی شما شکت خوردید و باید راهی دیگر را برای برای کشتن و نابودی هدف خود پیدا کنید، شما حس بینایی بسیار قوی در کنار دید در شب را با قابلیت Scout mode خواهید داشت. شخصیتی که شما نقش آن را بازی می کنید یک نظامی کهنه کار و بسیار حرفه ای است و استاد تمام حرکات پارکور است که توان عبور از هر نوع مانعی را خواهد داشت! شما در این بازی شرایط آب و هوایی مختلف، روز و شب را واقعا تجربه خواهید کرد.

دانلود بازی Sniper: Ghost Warrior 3 برای PC

بازی Sniper Ghost Warrior 3 یک بازی کاملا برنامه ریزی و تاکتیکی است و شما نقش مهمی را در بازی ایفاء می کنید، این بازی بسیار هوشمند طراحی شده است، برای مثال اگر شما برای رقابت با دشمنان خود از چاقو استفاده کنید رفته رفته مهارت شما در استفاده از این سلاح سرد بیشتر خواهد شد و مهارت شما در مبارزات تن به تن بیشتر خواهد شد.

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3

در واقع داستان اصلی این بازی آینده را شبیه سازی می کند که جنگی بسیار گسترده ما بین امریکا و روسیه رخ میدهد که مرکزیت آن شرق اتحادیه اروپاست! شما نقش یک تک تیر اندازی آمریکایی را بازی میکنید که بصورت مخفیانه به میان دشمنان فرستاده شده است تا آنان را شکست دهد! بازی Sniper Ghost Warrior 3 به قدری جذاب و دوست داشتنی است که بی شک شما عاشق آن خواهید بود.

دانلود کرک CPY بازی Sniper Ghost Warrior 3

بازی Sniper Ghost Warrior 3 از موتور قدرتمند CRYENGINE بهره میگرد که این قابلیت را به بازیکن میدهد تا بتواند سلاح های خود و ماشین های خود را شخصی سازی بکند و بر اساس نیازهای خود انها را تغییر دهد!

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای کامپیوتر + کرک سالم

کسب اطلاعات بیشتر و دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3

دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای کامپیوتر
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *