خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی / با اپلیکیشن Spher تمامی شبکه های اجتماعی را یکجا داشته باشید! (برای آیفون و آیپد)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

با اپلیکیشن Spher تمامی شبکه های اجتماعی را یکجا داشته باشید! (برای آیفون و آیپد)

شما هم از علاقمندان شبکه های اجتماعی هستید و در بیشتر شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، یوتیوب و… حضور چشم گیری دارید؟ من به خوبی میدانم که وجود آیکون های متعدد از شبکه های اجتماعی در منوی گوشی شما را بسیار کلافه کرده است و احساس خستگی می کنید، اما چگونه میشود این مشکل را حل کرد؟ امروز میخوام به شما اپلیکیشن بسیار کاربردی رو معرفی کنم، اپلیکیشن Spher قادر است بیش از ۲۰ شبکه اجتماعی محبوب را در خود جای دهد! با داشتن اپلیکیشن Spher دیگری نیازی به نصب اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی ندارید، چرا که این اپلیکیشن ۲۰ شبکه اجتماعی را برایتان باز خواهد کرد!

با داشتن اپلیکیشن Spher بیست شبکه اجتماعی و پیام رسان را یکجا داشته باشید! برنامه Spher قادر است شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، یوتیوب، گوگل پلاس، پینترست، دروپ باکس، لینکدین، تامبر بلاگ، اور نات و… رو براتون باز کنه. اگر شما هم در شبکه های اجتماعی حضور دارید به شما توصیه می کنم به هیچ وجه اپلیکیشن Spher رو از دست ندین.

دانلود نرم افزار شبکه اجتماعی Spher برای ios

با اپلیکیشن Spher تمامی شبکه های اجتماعی را یکجا داشته باشید! (برای آیفون و آیپد)

قابلیت ها و ویژگی های اپلیکیشن Spher :

  • دسترسی به ۲۰ شبکه اجتماعی معروف بصورت یکجا، و در قالب یک اپلیکیشن
  • امکان دسترسی به اینستاگرام در آیپد
  • افزایش عملکرد دستگاه شما با کاهش تعداد اپلیکیشن های نصب شده
  • رایگان است
  • عرضه شده برای سیستم عامل اندروید و ios

دانلود اپلیکیشن Spher برای IOS

با اپلیکیشن Spher تمامی شبکه های اجتماعی را یکجا داشته باشید! (برای آیفون و آیپد)
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور