خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن اسپین درخواست آنلاین خودرو اصفهان برای آیفون و آیپد (iOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن اسپین درخواست آنلاین خودرو اصفهان برای آیفون و آیپد (iOS)

در پست های قبلی چندین اپلیکیشن درخواست آنلاین تاکسی مثل اپلیکیشن اسنپ، اپلیکیشن تپسی، اپلیکیشن الو پیک، اپلیکیشن تاچسی، یوکب، آی تاکسی خدمتتان معرفی شد، با یکی دیگر از اپلیکیشن درخواست آنلاین خودرو در خدمت شما عزیزان هستیم، این بار اپلیکیشن اسپین! این اپلیکیشن برای درخواست آنلاین خودرو برای شهر اصفهان است، از این پس شهروندان اصفهانی نیز با نصب اپلیکیشن اسپین می توانند طعم خدمات تاکسی آنلاین را بچشند و بتوانند از با استفاده از این خدمات به سفرهای درون و برون شهری خود بروند.

اپلیکیشن درخواست آنلاین تاکسی در اصفهان اسپین، روال کاری شبیه به رقبای خود دارد و همانند دیگر اپلیکیشن ها رویه مشخصی دارد، شما اپلیکیشن را نصب می کنید و مبدا و مقصد خودتون رو مشخص میکنید و در نهایت با مشاهده صورت حساب و هزینه سفر، سفارش خودتون رو نهایی می کنید تا نزدیکترین راننده در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شود تا بتواند خدمات حمل و نقل را به شما ارائه دهد.

دانلود اپلیکیشن اسپین درخواست آنلاین خودرو اصفهان برای آیفون و آیپد (iOS)

اپلیکیشن اسپین درخواست آنلاین خودرو اصفهان

اپلیکیشن اسپین قابلیت های بسیاری دارد، شما می توانید با یک جستجوی ساده تمامی رانندگان اطرف منطقه خود را مشاهده کنید، می توانید از روش های مختلف پرداخت استفاده کرده تا بتوانید هزینه سفر را پرداخت کنید، شما می تونید در انتهای سفر به راننده امتیاز بدهید، اگر از سرویس دهی راضی بودین امتیاز مثبت به راننده بدهید، شما می تونید در زمان سفر از مبدا تا مقصد خودرو را بصورت لحظه به لحظه با اپلیکیشن ردیابی کنید، و زمان تقریبی رسیدن به مقصد را مشاهده نمائید و کلی امکانات دیگر…

به شهروندان اصفهانی توصیه می کنم این اپلیکیشن را دانلود و از خدمات آن بهره کافی را ببرند، استفاده از این سرویس می تواند در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی بکند، از طرفی هم شما با امنیت کامل سفر خواهید کرد. با اسپین سفر برای شهروندان اصفهانی بسیار لذت بخش و شیرین خواهد بود.

این اپلیکیشن تیم پشتیبانی بسیار قوی داره و شما می تونید خدمات پشتیبانی را بصورت ۲۴ ساعته دریافت کنید

دانلود اپلیکیشن اسپین برای IOS

دانلود اپلیکیشن اسپین درخواست آنلاین خودرو اصفهان برای آیفون و آیپد (iOS)
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *