خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30 برای آیفون و آیپد (iOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30 برای آیفون و آیپد (iOS)

شما هم همیشه عادت دارید با وسایل نقلیه عمومی مثل تاکسی و آژانس تلفنی به سفر برید و یا در داخل شهر با تاکسی گردش کنید! اگر جوابتان مثبت است در این پست با ما همراه باشید! چرا که میخواهیم شما را هدفتان برسانیم!

دانلود اپلیکیشن تپ سی Tap30 برای آیفون و آیپد (iOS)

اپلیکیشن Tap30 برای آیفون

دانلود اپلیکیشن تاکسی آنلاین تپسی برای آیفون و آیپد

اپلکیشن تپسی Tap30 بهترین اپلیکیشن تاکسی آنلاین در ایران است که با روش های کاملا هوشمندانه توانسته است خدمات ارزنده ای را به هم وطنان عزیز ارائه دهد، با استفاده از اپلیکیشن Tap30 تپسی شما می توانید تاکسی تلفنی یا همون آزانس را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن سوار آن شده و به سفر بروید!

.

اما روش کار اپلیکیشن Tap30 چگونه است؟

رانندگانی در این سیستم عضو هستند و همیشه در سطح شهر در حال گردش می باشد که به محض دریافت سفارش تاکسی از سمت شما، اپلیکیشن تپ سی نزدیکترین راننده به محل شما را شناسایی کرده و به محل شما اعزام می کند، راننده با شما تماس گرفته با هماهنگی قبلی و در زمان حدودی ۲ الی ۵ دقیقه جلوی درب منزل شما حضور خواهد داشت.

.

آموزش استفاده از اپلیکیشن تاکسی آنلاین Tap30 تپ سی:

اپلیکیشن تاکسی آنلاین تپسی را می توانید رو گوشی های اندرویدی و حتی iOS ای (آیفون و آیپد) نصب کنید، سپس برای خود یک اکانت کاربر بسیازید، کدی برایتان SMS خواهد شد که آن را به برنامه بدهید و سپس GPS گوشی خود را فعال کنید تا اپلیکیشن Tap30 بتواند موقعیت شما را شناسایی بکند. پس از شناسایی موقعیت شما روی نقشه آنلاین، تمامی رانندگان نزدیک به محدوده شما را نشان میدهد و شما می توانید مشاهده کنید که چه تعداد راننده در منطقه شما هستند.

حال باید مبدا و مقصد سفر خودتون رو انتخاب کنید، نیازی نیست مقصد بصورت دقیق دقیق مشخص بشه، حدودی انتخاب کنید کفایت می کنه، در انتها هزینه سفر شما نمایش داده میشود و شما قبل سفر می توانید مشاهده کنید که چقدر هزینه می کنید، می تونید مبلغ رو بصورت نقدی و یا حتی می تونید بصورت آنلاین پرداخت نمائید!

اپلیکیشن هوشمند تاکسی TAP30

در انتها با کلیک روی دکمه “درخواست سفر” می توانید سفارش خودتان را ثبت کنید، سفارش ما برای رانندگان اطراف شما ارسال میشود، به محض تائید یکی از رانندگان مشخصات آن برایتان نمایان میشود که شما می توانید نام، نوع ماشین و پلاک ماشین و تصویر راننده را نیز مشاهده کنید و حتی می توانید با وی ارتباط برقرا کنید! در کمتر از ۵ دقیقه ماشین به محل شما خواهد رسید و شما می توانید سفر خودتون رو آغاز کنید!

در اپلیکیشن Tap30 قابلیتی وجود دارد که شما می توانید درخواست راننده خانم بکنید و یا می توانید ماشین های مدل بالا و لوکس را سفارش دهید! البته شاید مقداری هزینه های بالاتری داشته باشد!

اپلیکیشن تاکسی آنلاین Tap30 قابلیت های بسیار زیادی دارد، شما می توانید در انتهای سفر به راننده خود امتیاز دهید! و حتی راننده نیز می تواند به شما امتیاز دهد! شرکت Tap30 از رانندگانی که امتیاز بالاتری داشته باشند تقدیر و تشکر به عمل می اورد!

شما می توایند از طریق این اپلیکیشن بازاریابی بکنید! بدین صورت که با معرفی هر شخص به تپ سی شما ۵۰۰۰ تومان امتیاز دریافت می کنید، می توانید امتیازات خودتون رو جمع آوری کرده و رایگان سفر کنید! البته لازم به ذکر است که دوست شما نیز برای اولین سفرش ۵۰۰۰ تومان تخفیف می گیرد

در اپلیکیشن تپ سی نقاط و مکان های پر سفر نمایش داده میشود

 ظهور اپلیکیشن هایی همچون Tap30 تپسی و یا اسنپ Snapp در ایران باعث شده است که صنعت حمل و نقل و گردشگری در ایران جلوه تازه ای به خود بگیرد، با داشتن این اپلیکیشن ها دیگر سفر کردن برایتان بسیار لذت بخش و آسان خواهد بود.

ورود به وب سایت Tap30.ir و دانلود اپلیکیشن تپ سی

دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30 برای آیفون و آیپد (iOS)
4.3 (86.15%) 13 votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *