خانه / شبکه های اجتماعی / تلگرام / ترفندهای تلگرام / آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام – [ آموزش تغییر شماره موبایل در تلگرام ]
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام – [ آموزش تغییر شماره موبایل در تلگرام ]

شاید شما هم تاکنون خواسته اید که شماره موبایلی که باهاش اکانت تلگرام رو ثبت کردین رو عوض کنید، یعنی یه شماره موبایل دیگه رو وصل کنید به اکانت تلگرام ولی نتونستید، ما در این پست به شما آموزش خواهیم داد که چگونه میشه شماره موبایل اکانت تلگرام رو عوض کرد!

آموزش تغییر شماره موبایل در تلگرام

این ترفند چه زمان هایی میتونه مفید باشه؟ شما فرض کنید که سیم کارتی که از ان استفاده می کنید را فروختید! ولی نمی خواهید اکانت تلگرامش رو از دست بدید، با یک تنظیم ساده می تونید اکانت تلگرام رو به شماره جدید انتصاب بدین! و یا فرض کنید که نمی خواهید دیگه از اون شماره سیم کارت استفاده کنید و دوست دارید آشنایان شما با شماره جدید شما در ارتباط باشند! در این صورت نیز این ترفند بسیار مفید خواهد بود.

با انتقال اکانت تلگرام به شماره موبایل دیگری همه چیز همان گونه که هست حفظ خواهد شد و شما تمامی مخاطبان، کانال ها و گروه ها، تنظیمات انجام شده، چت ها و گفتگو ها و حتی تمامی فایل های رد و بدل شده نیز به همان صورت باقی خواهد ماند!

.

آموزش تغییر شماره موبایل در اکانت تلگرام:

برای این منظور به بخش تنظیمات یا همون ستینگ Setting تلگرام مراجعه کنید، حال مشخصات اکانت شما در بالای پنجره نمایش داده میشه که شماره تلفن را هم مشاهده خواهید کرد، روی عدد شماره موبایل خود کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

حال روی گزینه Change Number کلیک نمائید، اینجا کافیست که شماره موبایل جدیدتان را وارد نمائید، توجه داشته باشید که کد فعال سازی و تائید این مراحل به شماره موبایل شما اس ام اس خواهد شد، بعد از وارد کردن کد SMS مشاهده خواهید کرد که شماره اکانت تلگرام شما به شماره جدیدتان تغییر پیدا کرد.

به همین آسانی می توانید شماره موبایل تلگرامتان را عوض کنید

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام – [ آموزش تغییر شماره موبایل در تلگرام ]
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *