خانه / شبکه های اجتماعی / تلگرام / ترفندهای تلگرام / آموزش خارج کردن اکانت از ریپورت اسپم تلگرام
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش خارج کردن اکانت از ریپورت اسپم تلگرام

تلگرام محبوبترین و جذاب ترین شبکه اجتماعی موبایلی در ایران است که میلیون ها کاربر در ایران دارد، اما تلگرام قوانین سخت گیرانه بسیاری دارد که در صورت رعایت نکردن این قوانین اکانت شما ریپورت میشه، این کار تلگرام برای حفظ حقوق دیگر کاربران خود و حفظ پایداری سرویس های خود است، شاید این کار تلگرام باعث شود تا از این سرویس بصورت درست و اصولی استفاده شود.

آموزش خارج کردن اکانت از ریپورت اسپم تلگرام

اگر شما زیاد اسپم کنید، و یا به کاربران زیادی از طریق جستجوی نام کاربری پیام دهید و آنها شما را اسپم گزارش دهند در نهایت اکانت شما اسپم شناخته شده و قدرت ارسال پیام به کاربران جدید را نخواهید داشت! اگر شما به کاربرانی پیام رسال می کنید و با خطای ” Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment ” مواجه میشوید و پیغام شما ارسال نشده است بهتر است بدانید شما اسپم شده اید!

.

اما چگونه اکانت تلگرام خود را از ریپورت اسپم خارج کنیم؟

 در گذشته برای رفع ریپورت تلگرام باید از طریق ایمیل spam@telegram.org اقدام می کردیم و با ارسال ایمیل از مدیر تلگرام درخواست میکردیم تا ما را از ریپورت خارج کند. اما جدیدا ربات تلگرام مخصوصی برای این منظور ارائه شده است که شما تنها از طریق این ربات اقدام خواهید کرد.

ربات SpamBot@ را در تلگرام خود فعال کنید، این ربات کاملا هوشمند است و به زبان های مختلفی نمایش داده میشود، شما اگر از ایران باشید زبان فارسی برای شما نمایان میشود که میتوانید جملات را به فارسی مشاهده کنید!

چگونه تلگرام را از حالت ریپورت اسپم خارج کنیم

این ربات در کل دو دکمه دارد، یکی برای فهمیدن علت ریپورت شدن شماست، که کاملا توضیح میدهد که چرا شما اسپم شناخته شده اید، و دکمه دیگری به نام “اشتباه کردم، لطفا اکانتم رو آزاد کنید” وجود دارد که توسط این دکمه شما درخواست میدین که اکانت شما از حالت ریپورت خارج بشه، بعد از ارسال درخواست ساعت ها شاید طول بکشید تا توسط تیم تلگرام بررسی و نتیجه خدمتتون اعلام بشه و در نهایت اکانت شما آزاد سازی بشه

به همین آسانی!

آموزش خارج کردن اکانت از ریپورت اسپم تلگرام
۲ (۴۰%) ۱ vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *