خانه / معرفی اپلیکیشن / اپلیکیشن ایرانی / دانلود اپلیکیشن تهران گردی برای آیفون و آیپد (iOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن تهران گردی برای آیفون و آیپد (iOS)

تهران یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین شهرهای جهان است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد، اما آیا شمایی که در تهران ساکن هستید شناخت کامل از شهرتان دارید؟ آیا مناطق دیدنی و گردشگری آن را میشناسید؟ در این پست قصد داریم اپلیکیشن “تهران گردی” را برای سیستم عامل iOS معرفی کنم، نرم افزار تهران گردی یک مجموعه بسیار جماع از مناطق دیدینی تهران است که آن را می توان جامع ترین اپلیکیشن و راهنما برای گردشگران و مسافران تهران دانست.

دانلود اپلیکیشن تهران گردی برای آیفون و آیپد (iOS)

اپلیکیشن تهران گردی برای iOS

با داشتن این اپلیکیشن تهران را بهتر بشناسید، اپلیکیشن “تهران گردی” توسط شهرداری تهران و به جهت ساماندهی خدمات گردشگری طراحی و عرضه شده است، در این اپلیکیشن لیست تمامی مراکز گردشگری، مذهبی و تاریخی و… تهران لیست شده است، این اپلیکیشن می تواند برای مسافران، گردشگران و حتی خود تهرانی ها هم اپلیکیشن بسیار کاربردی و دوست داشتنی باشد.

اپلیکیشن تهران گردی مکان های اسکان موقت مسافران، تورهای گردشگری و.. را معرفی می کند که می توانید از آنها بهره بگیرید. به شما توصیه می کنم با نصب این اپلیکیشن سفری به تهران داشته باشید چرا که با داشتن این نرم افزار تهران گردی یک لذت بسیار دلنشینی خواهد داشت چرا که این بار تهران و مناطق دیدنی آن را به خوبی می شناسید و شناخت خوبی از تهران دارید پس میدانید به کجاها باید برید…

دانلود اپلیکیشن تهران گردی

دانلود اپلیکیشن تهران گردی برای آیفون و آیپد (iOS)
5 (100%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *