خانه / کامپیوتر / بازی کامپیوتری / دانلود بازی Tekken 7 برای کامپیوتر
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود بازی Tekken 7 برای کامپیوتر

بازی تکن، یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین بازیهای رایانه ای است که یک بازی در سبک بازیهای اکشن و ورزشی است، بازی تکن ۷ یا همون Tekken 7 نسبت به نسخه های قبلی خود تغییرات بسیار را داشته است، و شاهد یک بازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیز با صحنه های اکشن هستیم، تجربه ای تازه از بازیهای رایانه ای، نسخه ۷ بازی تکن در ۵ ام سپتامبر۲۰۱۷ (شهریور سال ۱۳۹۶) از در کشور ژاپن برای رایانه های رو میزی عرضه شد.

دانلود بازی Tekken 7 برای کامپیوتر

دانلود بازی Tekken 7 برای PC

مثل نسخه های گذشته شاهد وجود بخش های مبارزه، داستانی، آرکید، تمرینی و حتی بازی انلاین هستیم، این بازی علاوه بر داستان اصلی بازی دارای داستان های جانبی نیز است، به عبارتی علاوه بر داستان خاندان میشیما دارای داستان های سرفصل بندی دیگر از کاراکترهای کلودیو سرافینو و گروه جن گیرش نیز است.

در بازی گروهی به نام The Archers of Sirius وجود دارند که به جن گیرها معروف هستند، این گروه از زمان باستان تا کنون با قدرت های خاص خودشان توانایی این را داشته اند که قدرت ماورایی را از دنیا حذف کنند! یک روز یک نفر از این جن گیر ها به شخصیت اول بازی “میشیما زایباتسو” نزدیک شده و از او درخواست میکند تا به جن گیرها ملحق شود، ولی میشیما زایباتسو  این درخواست را در می کند اما کماکان فشارها ادامه دارد و جن گیرها از میشیما زایباتسو نا امید نشده و او را تحت فشار قرار می دهند تا او به جن گیر ها ملحق شود.

دانلود بازی Tekken 7 برای PC

شما می توانید این بازی را بصورت آنلاین تجربه کنید، بخش آنلاین بازی بسیار بهبود پیدا کرده است و هیچ گونه قطعی در ان مشاهده نخواهید کرد، گرافیک بازی به قدری جذاب و حرفه ای است که بی شک هر بازیکنی را به سمت این بازی می کشد، صدا گذاری در این بازی بصورت حرفه ای و جذاب کار شده است، اما مثل هر بازی این بازی نیز معایب خاص خود را دارد، شرکت عرضه کننده این بازی می تواند زمان بیشتری برای آن صرف کرده و ایرادات آن را بر طرف کند، امید است در نسخه های اینده مشکلات آن بر طرف شود.

در نهایت می توان بازی Tekken 7 را یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین بازیهای رایانه ای دانست که در سبک بازیهای اکشن و مبارزه ای عرضه دشه است، با داشتن بازی Tekken 7 شما مدت ها با رایانه خود سرگرم خواهید بود. این بازی را می توانید به رایگان دانلود کرده و از ان لذت ببرید!

دانلود بازی Tekken 7 برای PC

دانلود بازی Tekken 7 برای کامپیوتر
۳ (۶۰%) ۲ votes

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *