خانه / شبکه های اجتماعی / تلگرام / ترفندهای تلگرام / آموزش ایجاد نظر سنجی در داخل کانالها و گروه های تلگرام
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

آموزش ایجاد نظر سنجی در داخل کانالها و گروه های تلگرام

حتم دارم شما هم تاکنون توی کانال ها و گروه های تلگرام دیدین که توی یک پست نظر سنجی برگذار می کنند که از این طریق می توانند نتایج یک نظر سنجی رو جمع اوری و تحیلی کنند، شاید شما هم دوست داشته باشید در کانال تلگرام خودتون و یا حتی گروه ها اقدام به بر گذاری نظر سنجی بکنید، و یا اینکه در یک سوال ساده از کاربران خود بپرسید که آقا هستند یا خانوم! اینطوری می تونید یک آمار از درصد آقایان و بانوان کانال خود داشته باشید!

.

چگونه در کانال و گروه تلگرام نظر سنجی بر گذار کنیم؟

برای این منظور رباتی به نام Vote وجود دارد که می توانید از طریق آن به آسانی این کار را بکنید. این ربات را بر روی تلگرام خود فعال کنید و برای ایجاد نظر سنجی کافیست در گروه و یا کانال تلگرام و حتی چت و گفتگوی شخصی در تلگرام عبارت Vote@ را تایپ نمائید، گزینه هایی برایتان نمایش داده میشود که شما روی گزینه Create new poll کلیک نمائید. حال در بخش اول سوالتان را مطرح کنید و با فاصله گزین ههای خودتان را اضافه کنید، هر چند تا گزینه خواستید می توانید اضافه کنید در انتها با تایپ عبارت /done می توانید نظر سنجی خودتان را نهایی کنید.

آموزش ایجاد نظر سنجی در داخل کانالها و گروه های تلگرام

نظر سنجی شما ایجاد شده است، برای استفاده از آن تنها کافیست در چت ها و گروه ها مجدد عبارت Vote@ را تایپ نمائید، اینبار مشاهده خواهید کرد که نظرسنجی ایجاد شده توسط شما به لیست افزوده شده است که می توانید با کلیک روی آن ارسال را انجام دهید تا در گروه و کانال شما نظرسنجی نمایش داده شود، به همین آسانی!

آموزش ایجاد نظر سنجی در داخل کانالها و گروه های تلگرام
Rate this post

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *