خانه / معرفی اپلیکیشن / مترجم و دیکشنری / دانلود اپلیکیشن مترجم آفلاین Yandex Translate برای آیفون و آیپد (IOS)
وینو نصب کن و نظرت رو بگو

دانلود اپلیکیشن مترجم آفلاین Yandex Translate برای آیفون و آیپد (IOS)

در این پست از سایت آی او اس یار قصد دارم یکی از بهترین اپلیکیشن های مترجم آفلاین رو خدمتتون معرفی کنم، بله Yandex Translate یکی از بهترین مترجم هاست، که قادره بصورت آفلاین به ۹۰ زبان زنده دنیا ترجمه رو انجام بده، شما می تونید با داشتن این اپلیکیشن هر متنی رو ترجمه بکنید بدون نیاز به اینترنت. این اپ از زبان هایی مثل انگلیسی، روسی، فرانسه، ترکی، اسپانیایی، ایتالیایی، المانی، فارسی و… پشتیبانی کامل میکنه.

پس شما با خیال آسوده می تونید متن فارسی خودتون رو به هر زبانی که خواستید ترجمه بکنید و یا هر متن خارجی رو به فارسی ترجمه کنید و از داشتن چنین اپلیکیشن قدرتمند و بی نظیری لذت ببرید. یکی دیگر از قابلیت های این اپلیکیشن قابلیت تشخیص صدا و ترجمه صدای ضبظ شده به هر زبانی است که در نهایت نتیجه خروجی و ترجمه شده رو براتون صوتی میخوره، پس چی شد؟ یعنی شما فارسی برای اپلیکیشن صحبت کن ، به زبان آلمانی برات ترجمه و صوتی بخونه… دیگه از خدا چی میخوای؟

دانلود اپلیکیشن مترجم Yandex Translate برای IOS

دانلود اپلیکیشن مترجم آفلاین Yandex Translate برای آیفون و آیپد (IOS)

صبر کنید قابلیت های این اپلیکیشن هنوز تموم نشده که… حتی این اپ قادره از روی دوربین نوشته ای رو انتخاب کرده و ترجمه بکنه، فرض کنید رفتین سفر خارج از کشور و توی خوندن تابلوها مشکل دارید کافیه از این اپلیکیشن و دوربین موبایلیتون استفاده کنید تا براتون اون تابلو رو ترجمه بکنه… این اپلیکیشن رایگان نیست و قیمت اون ۲٫۹۹ دلاره که به پول ایران تقریبا میشه ۱۲ تومن، اما نگران نباشید چرا که این اپلیکیشن برای مدتی محدود رایگان شده است تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند… پس عجله کنید تا فرصت رو از دست ندادید…

دانلود از اپستور

دانلود اپلیکیشن مترجم آفلاین Yandex Translate برای آیفون و آیپد (IOS)
4 (80%) 1 vote

نصب رایگان بازی‌ها و برنامه‌های اپ‌استور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *